32 Finał ODYSEI UMYSŁU! Mamy zwycięstwo oraz III miejsce!

W miniony weekend odbył się 32 Finał Odysei Umysłu. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w dwóch kategoriach wiekowych:

- Grupa wiekowa 1

Debiutanci - uczniowie klasy 4 w składzie: Celej Karol, Chynek Alicja, Libura Jeremiasz, Wąsowicz Józefina, Zawadzki Filip.

Drużynę prowadzą Trenerki: Anita Wawryk i Dorota Celińska.

- Grupa wiekowa 2:

Uczniowie klas 5-6 w składzie: Czaplicka Julia, Nowakowska Nina, Borggreve Marcel, Burchard Zofia, Dzięcioł Zuzanna, Moskwa Laura, Pacek Julia.

Drużynę trenują: Agata Niemirowicz-Szczytt, Karolina Romska, Janina Patyk.

Odyseusze przez cały rok przygotowywali swoje Problemy Długoterminowe: "Twoja Troja" oraz "Drama na maksa". Dodatkowo, podczas finału, brali udział w tzw. "spontanach" - czyli rozwiązywaniu Problemu Spontanicznego.

Dzięki niezłomnej, wytężonej pracy, niezwykle kreatywnym rozwiązaniom i nieocenionej wsparciu Trenerek nasze drużyny wywalczyły NAJWYŻSZE MIEJSCA!

Spośród 283 grup z całej Polski Debiutanci zajęli III MIEJSCE w swojej kategorii wiekowej, natomiast druga drużyna wywalczyła I MIEJSCE, a tym samym otworzyła sobie drogę do Światowego Finału Odysei Umysłu w USA!

Odyseuszom i Trenerkom GRATULUJEMY tak ogromnego sukcesu! Wierzymy, że z takimi możliwościami z podium szybko nie zejdziecie! :)

N.Ś.

Data dodania: 2023-04-17 07:31:31