Bal karnawałowy

Dzisiejszy bal karnawałowy dla klas 0-3 był jednym z tych wyjątkowych dni, które na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów! Temat dzikiego zachodu wprowadził wszystkich w klimat przygody i fascynującego świata kowbojów, Indian i bezkresnych preriów. Dzieci przyszły do szkoły pięknie przebrane - niektóre w stylu kowbojskim, inne jako kolorowe Indianie, a jeszcze inne jako nieustraszeni szeryfowie.

Atmosfera była niesamowita! Na hali szkolnej zawisły dekoracje w stylu westernu , które przygotowała Rada Rodziców za co pięknie dziękujemy!❤️Na parkiecie rozbrzmiewały porywające melodie. Dzieci nie tylko bawiły się świetnie tańcząc i śpiewając, ale również wzięły udział w różnych konkursach, które dodatkowo podkręciły emocje. Były zawody na zebranie jak największej ilości marchewek oraz konkurs załóż podkowy ,które zgubił koń ! Dzieci świetnie poradziły sobie z zadaniami!

Cała impreza przebiegała w fantastycznej atmosferze pełnej uśmiechów, śmiechu i radości. To było niezapomniane przeżycie zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli oraz rodziców, którzy przybyli, aby podziwiać kreatywność i entuzjazm swoich pociech. Takie wydarzenia dodają magii naszej szkolnej społeczności i wzmacniają więzi między uczniami, nauczycielami i rodzicami. Już nie możemy się doczekać kolejnych takich wspaniałych chwil! ???

Zapraszamy na fotorelacje!!!

Data dodania: 2024-02-13 09:00:15