Dorosli dla dzieci.

Kolejny wspaniały dzień w naszej szkole!

Dziś mieliśmy przyjemność gościć seniorów z dwóch lokalnych grup - "Pod Lipami" z Lisewca i "Mam czas" z Bąkowa.

Ich występy, gdzie recytowali wiersze takie jak "Rzepka" Juliana Tuwima i "Żuk" Jana Brzechwy, rozświetliły nasze serca swoją piękną interpretacją. Nie tylko byli wspaniale przygotowani artystycznie, ale także zachwycili nas swoimi pomysłowymi strojami!

? Ale to nie koniec niespodzianek! Na zakończenie spotkania seniorzy porwali nasze dzieci do tańca, tworząc radosną atmosferę pełną uśmiechów i wspólnych przeżyć. To był prawdziwy festiwal radości!

Na koniec tego magicznego dnia jedna z seniorek podzieliła się z nami pięknym wierszem od Jana Twardowskiego - "Obiecanki-cacanki". Dzieci słuchały z wielką uwagą, pochłaniając każde słowo tego wyjątkowego tekstu.

Dziękujemy naszym wspaniałym gościom za niezapomniane chwile pełne poezji i radości! ❤️

Data dodania: 2024-02-22 17:17:31
Data edycji: 2024-02-22 17:18:31