Drukarka 3D

Zbliżająca się Wielkanoc wzbudza w szkole nie tylko radość i oczekiwanie na święta, ale także wywołuje kreatywne projekty i innowacyjne inicjatywy. Jedną z nich jest uruchomienie drukarki 3D, która stała się centrum uwagi w naszej szkole. Dzieci z zafascynowaniem obserwują jej pracę, nie mogąc oderwać wzroku od powstających przedmiotów.

Na przerwach między lekcjami uczniowie zbierają się wokół drukarki, aby przyjrzeć się jej pracy. Oczekują z niecierpliwością na kolejne elementy, które wychodzą z maszyny w trójwymiarowej formie. W ich oczach widać podziw i zachwyt dla nowoczesnej technologii, która potrafi zmaterializować pomysły i koncepcje w rzeczywistości.

Dzięki tej innowacyjnej inicjatywie, świąteczna atmosfera w szkole staje się jeszcze bardziej kolorowa i pełna radości.

Data dodania: 2024-03-18 13:12:11
Data edycji: 2024-03-18 13:13:22