Dzień Edukacji Narodowej - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Pręgowie

Dzień Edukacji Narodowej

Chociaż DzieÅ„ Nauczyciela w kalendarzu wypada dopiero jutro, to w naszej szkole już dziÅ› Å›wiÄ™towaliÅ›my ten wyjÄ…tkowy dzieÅ„. Apel rozpoczÄ…Å‚ Pan Dyrektor, który wrÄ™czyÅ‚ nauczycielom oraz pracownikom szkoÅ‚y przyznane nagrody dyrektora. NastÄ™pnie czÅ‚onkowie samorzÄ…du uczniowskiego przeprowadzili quiz dla nauczycieli o nauczycielach, dziÄ™ki któremu mogliÅ›my poznać wyjÄ…tkowe marzenia i hobby naszych belfrów. Uczniowie klasy 3 uÅ›wietnili apel piosenkÄ… dla nauczycieli. Na koniec kadra pedagogiczna, wspólnie z uczniami, zaprezentowaÅ‚a swojÄ… niespodziankÄ™: zespóÅ‚ "Roken" wystÄ…piÅ‚ z piosenkÄ… "Jak nie my to kto?"

N.Åš.

Data dodania: 2022-10-13 14:02:53
Data edycji: 2023-05-28 09:00:44

Dzieje chemii i przemysÅ‚u chemicznego biegnÄ… dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji koÅ„cowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepniÄ™cia fali wielkiej ewolucji.