Dzień Krajobrazu 2023

Dzień krajobrazu w szkole to wyjątkowe wydarzenie,które promuje świadomość ekologiczna i dbałość o otaczająca nas przyrodę . Przebieg piątkowego dnia wygladal następująco :

Klasa0 miała spotkanie z leśnym krajobrazem… było pięknie jesiennie ,deszczowo i zimno?

Uczniowie klas 1b i 2b obchodzili Dzień Krajobrazu podziwiając Jar Raduni. Stworzyli z liści krajobrazy jesienne przy okazji super się bawili.

Klasa 2a na Dzień Krajobrazu wybrała się na spacer do lasu podziwiajac krajobraz jesienny.

Klasa 3a również podziwiała Pręgowski krajobraz oraz po powrocie stworzyła kreatywne prace plastyczne.

Klasa 3b ułożyła z klocków piekne krajobrazy oraz wykonali prace plastyczne .

Klasa 4 wybrała się na grę w terenie,

Klasa 5 podziwiała meandry Raduńskie oraz po powrocie również wykonali prace plastyczne.

Klasa 6 spacerowała po Pręgowie, odkrywając uroki krajobrazów na północy, południu, wschodzie i zachodzie miejscowości. Sycili oczy jesienno - deszczowymi widokami i fotografowali panoramę Pręgowa pod hasłem: Cztery strony Pręgowa.... Wystawa dzieł plastycznych w przygotowaniu, ale fotografie ujęte w kolażowych pocztówkach możecie już podziwiać... prawa autorskie zastrzeżone ?

Klasa 8 po wycieczce na zamkowa górę przedstawiła swoje wyobrażenie grodziska.

Ten dzień zostanie długo w naszej pamięci.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Data dodania: 2023-10-23 13:25:31
Data edycji: 2023-10-23 13:36:03