Dzień matematyki

12 marca, który obchodzony jest jako Światowy Dzień Matematyki, okazał się dniem pełnym pasji i rywalizacji dla uczniów klas 7-8.

Tego dnia odbył się fascynujący turniej matematyczny JEDEN Z DZIESIĘCIU,który przyciągnął uwagę wielu młodych entuzjastów tej nauki. Konkurs ten został zorganizowany przez nauczycielkę matematyki, Teresę Przybycień, która z pasją przekazuje swoją wiedzę i inspiruje swoich uczniów do odkrywania różnych aspektów matematyki.

Uczestnicy turnieju zmierzyli się z różnorodnymi zagadkami matematycznymi, które sprawdzały ich umiejętności logicznego myślenia, kreatywności i szybkiego rozwiązywania problemów.

Atmosfera była napięta, ale jednocześnie pełna ekscytacji i ducha rywalizacji.

Dla wielu uczestników był to nie tylko test umiejętności, ale również okazja do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w praktycznym zastosowaniu. Po zakończeniu turnieju, uczniowie mogli cieszyć się z osiągnięć i przeżyć niezapomniane chwile z kolegami i koleżankami.

Dzięki takim inicjatywom jak ten turniej, matematyka staje się nie tylko abstrakcyjną dziedziną, ale również fascynującą przygodą, która rozwija umiejętności myślenia i rozbudza ciekawość świata.

Data dodania: 2024-03-18 13:14:22
Data edycji: 2024-03-18 13:15:24