Dzień Pluszowego Misia - podsumowanie akcji

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji składam podziękowania rodzicom, nauczycielom, a w szczególności uczniom, którzy zaangażowali się w akcję: "Nasze pluszaki rozweselą dzieciaki!". To dzięki Wam dzieci przebywające na oddziałach szpitalnych w Tczewie będą mogły wybrać sobie pluszowego towarzysza w trudnym czasie choroby.

Dziękuję za wasze otwarte serca! :)

W załączeniu link do profilu szpitala, na którym widać uśmiechnięte buzie małych pacjentów cieszących się z nowych pluszowych przyjaciół ❤️

Natalia Śmietanka

Data dodania: 2022-11-25 09:21:16