FESTYN RODZINNY

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie wspaniałego Festynu Rodzinnego!!

Chcielibyśmy szczególnie podziękować Gmina Kolbudy, Sołectwo Pręgowo oraz Ochotnicza Straż Pożarna Pręgowo za ich ogromne wsparcie i zaangażowanie.

Dzięki Wam, nasze wydarzenie było pełne niezapomnianych atrakcji.

Podczas festynu mogliśmy cieszyć się występami muzycznymi i tanecznymi uczniów naszej szkoły, odysejowymi wyzwaniami, pokazem ogromnych baniek mydlanych, dmuchanymi zamkami, pokazem strażackim, zabawami i grami planszowymi, a także kącikiem chemicznej magii, który zachwycił zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dodatkowo, uczestnicy mogli zrobić sobie warkoczyki, pomalować buźki, wziąć udział w loterii, a także skosztować pysznych dań na ciepło, kolorowej waty cukrowej i popcornu.

Na zakończenie festynu, gościnnie wystąpił zespół kaszubski - rodzina Galinskich, którzy umilili nam czas piękną muzyką i śpiewem.

Serdeczne podziękowania kierujemy do zaangażowanych nauczycieli, rodziców, rady rodziców, dzieci, całej społeczności szkolnej oraz wszystkich, którzy przybyli na festyn rodzinny. Dzięki Wam jesteśmy coraz bliżej zbudowania naszej wymarzonej wiaty edukacyjnej, która będzie dla nas sukcesem.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już nie możemy się doczekać kolejnych takich wydarzeń!

Data dodania: 2024-06-09 21:43:44
Data edycji: 2024-06-09 21:52:51