Festyn Sołecki - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Pręgowie

Festyn Sołecki

Szanowni Państwo,
Mamy zaszczyt serdecznie Was zaprosić na Festyn SoÅ‚ecki z okazji jubileuszu 700lecia parafii i wsi PrÄ™gowo, który odbÄ™dzie siÄ™ 23 wrzeÅ›nia 2023 r. na terenie naszej szkoÅ‚y.
Tego dnia Rada Rodziców przy SzkoÅ‚a Podstawowa im. Kawalerów Orderu UÅ›miechu w PrÄ™gowieprzygotowaÅ‚a specjalnÄ… ofertÄ™:
1. LoteriÄ™ FantowÄ… - gÅ‚ównÄ… nagrodÄ… jest voucher (nocleg ze Å›niadaniem dla 2 osób) w hotelu Kozi Gród w Pomlewie.
2. Sprzedaż ciast, babeczek i innych wÅ‚asnych wypieków na potrzeby Rady Rodziców PrÄ™gowskiej SzkoÅ‚y.
To wyjÄ…tkowa okazja do spÄ™dzenia miÅ‚ego czasu w gronie rodziny i przyjacióÅ‚ oraz wziÄ™cia udziaÅ‚u w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla Was.
Sponsorem gÅ‚ównej nagrody jest Restauracja i hotel "Kozi Gród" w Pomlewie: https://www.kozigrod.pl/ .
Poniżej na zdjÄ™ciu wrÄ™czenie na rÄ™ce dyrektora szkoÅ‚y nagrody gÅ‚ównej.
Zapraszamy, abyście spędzili z nami ten wyjątkowy dzień i razem stworzyli niezapomniane chwile.
Liczymy na WaszÄ… obecność i wspólnÄ… zabawÄ™ na Festynie SoÅ‚eckim!
Dyrektor SzkoÅ‚y i Rada Rodziców.
Data dodania: 2023-09-16 21:41:07
Data edycji: 2023-09-16 21:41:42

Dzieje chemii i przemysÅ‚u chemicznego biegnÄ… dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji koÅ„cowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepniÄ™cia fali wielkiej ewolucji.