Gdańska Galeria Zmysłów

Nasza klasa 3a wyruszyła do Gdańska, a celem naszej wyprawy było odwiedzenie Gdańskiej Galerii Zmysłów, gdzie czekała na nas fascynująca niewidzialna wystawa.

To, co przeżyliśmy, przekroczyło nasze oczekiwania. W galerii mogliśmy doświadczyć tego, jak to jest być niewidomym. Zwiedzanie odbywało się w ciemności, co sprawiło, że nasze zmysły zostały pobudzone w niezwykły sposób. Dzieci miały okazję poznać specjalne sprzęty i urządzenia, które ułatwiają życie osobom niewidomym. To było naprawdę pouczające i wzruszające doświadczenie.

Nawet w ciemności nie zrezygnowaliśmy z twórczych zajęć! Dzieci pisały i rysowały, korzystając z wyobraźni i innych zmysłów niż wzrok.

Ale to nie koniec naszych przygód! Po zwiedzeniu galerii udaliśmy się do sklepu ze słodyczami. Dzieci były oczarowane bogactwem kolorów i smaków, mogły wybierać spośród różnorodnych i apetycznych smakołyków. To był słodki finał naszego fantastycznego dnia!

Dziękujemy wszystkim za udział w tej niezwykłej przygodzie!

Dziekujemy Gdańska Galeria Zmysłów !!!

Data dodania: 2024-03-03 18:26:58
Data edycji: 2024-03-03 18:29:40