Kaszubski konkurs recytatorski.

Dzisiaj odbyła się niezwykła, edycja - po raz 53 - Gminnego Kaszubskiego Konkursu Recytatorskiego "Rodno Mowa"!

To wyjątkowe wydarzenie, które promuje naszą kulturę, tradycje i piękno języka kaszubskiego.

To właśnie dziś mamy podwójny powód do dumy!

W Gminnym Kaszubskim Konkursie Recytatorskim "Rodno Mowa" udział wzięły dwie utalentowane dziewczynki z klas 3A i 3B, obie zdobyły III miejsce!

Serdecznie gratulujemy Joannie Jażdżyk i Aurelii Dziekońskiej za wspaniałe występy oraz godne reprezentowanie naszej szkoły! Dziękujemy również Pani Annie Kamińskiej, nauczycielce języka kaszubskiego, za niezwykłe zaangażowanie w przygotowanie swoich uczennic! Serdeczne podziękowania także dla rodziców za nieocenione wsparcie i zaangażowanie w rozwój swoich dzieci!

Gratulujemy również wszystkim uczestnikom odwagi i talentu!

Data dodania: 2024-05-08 14:09:19
Data edycji: 2024-05-08 14:09:58