Koncert zespołu ''The Basement''

Gościliśmy młodzieżowy zespół "The Basement" działający w Pałacu Młodzieży w Gdańsku. Solistka Natalia, Eliza na gitarze basowej, Paulina i Oskar na gitarach elektrycznych oraz Adrian na bębnach - zagrali covery klasyki rocka m.in. Nirvany "Smells like teen spirit", The Cranberries  "Zombie". Rokowa wersja "Love again" Dua Lipa poderwał najpierw przedszkolaków, a później prawie wszystkich uczniów do tańca. Nie zabrakło utworów w wersji świątecznej - obowiązkowo "Last Christmas" - oczywiście w wersji rokowej. Energia publiczności została zauważona przez występujących, którzy docenili nasz entuzjastyczny odbiór i wspaniałą atmosferę. Czadu dał nie tylko zespół, ale również klasa 8a. Opiekun grupy, pan Łukasz i nasz pan dyrektor, podkreślali rolę rozwoju pasji i zainteresowań w życiu młodych dzieci i młodzieży i zachęcali do ich rozwoju.

Było czadowo - rokowo!

Data dodania: 2022-12-19 07:58:09