Konferencja „Nie toleruję przemocy”

Uczniowie klas ósmych brali udział w konferencji podsumowującej projekt "Nie toleruję przemocy". W trakcie całego wydarzenia wysłuchaliśmy przede wszystkim inspirujących prelekcji. Ponadto odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą bajkę edukacyjną, w którym nagrodzono naszych uczniów: Ignacego Szczęsnego, absolwenta klasy 8b, który otrzymał nagrodę Wójta Gminy Przywidz za bajkę pod tytułem "Krowa" oraz Bartosza Polaka z klasy 8a, który zajął II miejsce za bajkę pod tytułem "Wielkie marzenie Krowy Łaciatki". Zwieńczeniem całego wydarzenia była rozmowa z artystą i koncert BRO.

#NieTolerujęPrzemocy

N.Ś.