Nasz mózg

Dziś na lekcji dzieci z klasy 3A miały niezwykłą okazję poznać tajemnice ludzkiego mózgu. W ramach zajęć edukacyjnych uczniowie zapoznali się z modelem anatomicznym, który dokładnie przedstawiał budowę tego fascynującego organu. Z zaciekawieniem oglądali każdą jego część i uczyli się, jakie funkcje pełnią poszczególne obszary.

Ale to nie koniec atrakcji! Następnie wszyscy razem obejrzeli fascynujący film edukacyjny, który rzucił nowe światło na tajemnice mózgu i jego niezwykłe możliwości. Dzieci dowiedziały się, jak mózg kontroluje wszystkie nasze czynności, myśli i uczucia. Fascynujące było także poznanie, jak różne części mózgu współpracują ze sobą, by umożliwić nam funkcjonowanie na co dzień.

Nie tylko mózg był tematem dzisiejszej lekcji! Dzieci między innymi poznawały inne części ciała, które również odgrywają kluczowe role w codziennym życiu. To była wyjątkowa lekcja, pełna wiedzy i fascynujących odkryć, które na długo zapadną w pamięć uczniów.

Data dodania: 2024-03-13 20:45:15
Data edycji: 2024-03-13 20:46:43