Nauka przez zabawę

Dnia 17.11.2023 o godz. 15.00 odbyła się niezwykła lekcja pełna nauki przez zabawę!

W tym wyjątkowym dniu, każdy z klasy 3A miał szansę przyjść ze swoim ulubionym zwierzakiem i podzielić się jego historią oraz ciekawostkami z naszą klasą !

Była to świetna zabawa, poznawaliśmy różnorodności zwierząt, ich zwyczaje i sposoby życia. To nie tylko była świetna okazja do nauki, ale też doskonały moment na integrację rodziny i klasy w przyjaznej atmosferze!

Do naszej szkoły tego dnia przybyły: koty, psy, szczury, papuga a nawet gekon. Każdy z uczniów opowiadał o swoim przyjacielu.

Każdy mógł dotknąć,pogłaskać lub wziąć na rękę zwierzaki.

Następnie zwierzaki zostały zabrane do domu a klasa 3A spędziła razem wesoły i naukowy czas .

Czytali lekturę " O psie ,który jeździł koleją", rozwiązywali ciekawe zagadki ,bawili się w różne ruchowe zabawy,które przysporzyły im wiele radości.

Kiedy klasa 3A zgłodniała razem sporządzili wyśmienitą kolację - zapiekankę.

Lekcja zakończyła się o godzinie 21.00

Ten czas zostanie na długo w ich pamięci i przywoła uśmiech na twarzach.

Była to niezapomniana lekcja pełna radości i fascynujących odkryć!

Dziękujemy rodzicom za poświęcony czas i przyprowadzenie tych przepięknych zwierzaków.

Data dodania: 2023-11-18 15:28:10
Data edycji: 2023-11-18 15:29:28