Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Nowe ławki

Nowe ławki

Nasi uczniowie mogą cieszyć się nowymi ławkami i krzesłami w szkole! Dzięki wsparciu Urzędu Gminy Kolbudy udało nam się wymienić wyposażenie w jednej z sal.

Nowe ławki i krzesła są nie tylko wygodne, ale także przynoszą wiele korzyści.Teraz w klasach jest więcej miejsca, co pozwala na swobodniejsze poruszanie się i skupienie na nauce. Dodatkowo, ławki można dowolnie łączyć ze sobą, co daje nam możliwość aranżacji sali zgodnie z naszymi potrzebami. 

 

Dziękujemy Urzędowi Gminy Kolbudy za ich wsparcie i inwestycję w komfort naszych uczniów! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak nowe wyposażenie wpłynie na naszą codzienną pracę i naukę.

? Ponadto, serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi, który zainicjował tę pozytywną zmianę! Jego zaangażowanie sprawiło, że nasza szkoła staje się jeszcze lepszym miejscem nauki. 

Pan Dyrektor zapewnił nas także, że będzie kontynuował starania o sukcesywne zmienianie wyposażenia sal w najbliższych latach.

Prosimy również wszystkich o wzorowe korzystanie z nowego wyposażenia szkoły, abyśmy mogli cieszyć się jego użytecznością przez wiele lat!

Data dodania: 2024-05-15 11:27:11
Data edycji: 2024-05-15 11:27:43
Ilość wyświetleń: 45

Dzieje chemii i przemysłu chemicznego biegną dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji końcowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepnięcia fali wielkiej ewolucji.

Eugeniusz Kwiatkowski
Gmina Kolbudy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej