Nowe ławki

Nasi uczniowie mogą cieszyć się nowymi ławkami i krzesłami w szkole! Dzięki wsparciu Urzędu Gminy Kolbudy udało nam się wymienić wyposażenie w jednej z sal.

Nowe ławki i krzesła są nie tylko wygodne, ale także przynoszą wiele korzyści.Teraz w klasach jest więcej miejsca, co pozwala na swobodniejsze poruszanie się i skupienie na nauce. Dodatkowo, ławki można dowolnie łączyć ze sobą, co daje nam możliwość aranżacji sali zgodnie z naszymi potrzebami.

Dziękujemy Urzędowi Gminy Kolbudy za ich wsparcie i inwestycję w komfort naszych uczniów! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak nowe wyposażenie wpłynie na naszą codzienną pracę i naukę.

? Ponadto, serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi, który zainicjował tę pozytywną zmianę! Jego zaangażowanie sprawiło, że nasza szkoła staje się jeszcze lepszym miejscem nauki.

Pan Dyrektor zapewnił nas także, że będzie kontynuował starania o sukcesywne zmienianie wyposażenia sal w najbliższych latach.

Prosimy również wszystkich o wzorowe korzystanie z nowego wyposażenia szkoły, abyśmy mogli cieszyć się jego użytecznością przez wiele lat!

Data dodania: 2024-05-15 11:27:11
Data edycji: 2024-05-15 11:27:43