Nowe logo szkoły.

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice i Przyjaciele Szkoły!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że jedna z naszych utalentowanych absolwentek, Katarzyna Dawidowska, zdobyła pierwsze miejsce w konkursie na logo naszej szkoły!

Jej projekt wyróżnił się spośród wielu innych zgłoszeń i teraz to właśnie jej praca będzie reprezentować naszą instytucję w oficjalnych dokumentach, stronie internetowej, plakatach i wszelkich materiałach promocyjnych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wysiłek w tworzeniu projektów. Wasza kreatywność jest nieoceniona i wspólnie tworzymy naszą szkolną społeczność.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zwycięskiego logo na facebooku i cieszenia się nową wizualną reprezentacją naszej placówki.

Gratulacje dla Katarzyny Dawidowskiej oraz wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie.

Z poważaniem Dyrektor Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Pręgowie

Data dodania: 2023-11-07 13:00:24
Data edycji: 2023-11-07 13:01:25