Plac muzyczny - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Pręgowie

Plac muzyczny

Dzieci z zerówki wybrały się na wizytę edukacyjną na placu, który został urozmaicony o ścieżkę muzyczną.

Panie prowadzące, z entuzjazmem, wyjaśniły dzieciom zasady korzystania z różnorodnych instrumentów.

Zacznijmy od tego, że dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak prawidłowo trzymać i obsługiwać poszczególne instrumenty, aby uzyskać z nich jak najlepszy dźwięk. Było to nie tylko momentem edukacyjnym, ale również zabawnym i pełnym radości.

Panie nauczycielki i zwróciły szczególną uwagę na to, jak utrzymywać rytm i jak współpracować z innymi graczami, aby stworzyć harmonijną melodię. Wspólna gra w dźwięki przyniosła dzieciom mnóstwo radości i pozwoliła im czerpać przyjemność z muzykowania na świeżym powietrzu.

Dzieci spędziły czas grając i eksplorując różne brzmienia, co wzbudziło w nich ciekawość i pasję do muzyki. Z pewnością taka inicjatywa przyczyniła się do wzmocnienia ich zainteresowania sztuką oraz pozytywnie wpłynęła na ich rozwój społeczny i kreatywność!

Data dodania: 2024-03-26 21:06:54
Data edycji: 2024-03-26 21:07:46

Dzieje chemii i przemysÅ‚u chemicznego biegnÄ… dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji koÅ„cowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepniÄ™cia fali wielkiej ewolucji.