Pożegnanie klas ósmych

"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

W czwartek, 22 czerwca, uczniowie klas 8A oraz 8B po raz ostatni spotkali się na korytarzach swojej szkoły podstawowej.

O godzinie 11.00 odbyła się uroczysta gala, podczas której Dyrektor Piotr Buśko wraz z wychowawczyniami - Agatą Niemirowicz - Szczytt i Natalią Śmietanką wręczyli absolwentom świadectwa, na które tak długo czekali.

Następnie młodzież zaprezentowała uczniom, nauczycielom, rodzicom i zaproszonym gościom przygotowany przez nich pozegnalny film - pełen humoru i wzruszających ujęć oraz wręczyli swoim belfrom własnoręcznie skonstruowane statuetki.

Drodzy Absolwenci! Życzymy Wam samych sukseców na nowych ścieżkach, podczas odkrywania własnych dróg! Wasi nauczyciele :)

N.Ś.

Data dodania: 2023-06-22 17:42:39