Światowy Dzień Kropki

W czwartek 15 września w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Kropki - coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Dzień był bardzo udany! Na początku uczniowie klasy IIa bardzo uważnie obejrzeli filmik pt. „Kropka”. Następnie przystąpili do malowania buziek oraz do wspólnego kolorowania ogromnej kolorowanki. Po kreatywnych zajęciach dzieci wysłuchały wciągającego opowiadania. Uczniowie pozostałych klas I-III mogli zaprojektować własne wyobrażenie Dnia Kropki na przygotowanych do tego celu arkuszach papieru, rozwieszonych na szkolnych korytarzach. To był wyjątkowy dzień!

Data dodania: 2022-09-15 18:14:52
Data edycji: 2022-09-28 18:16:59