Szkolne eliminacje do Konkursu „Kolbudy Music Talent Show”

27 kwietnia, dzięki zaangażowaniu nauczycielek muzyki: Pani Małgosi Gołąb-Buśko oraz Pani Magdy Stanisławek, odbyły się szkolne eliminacje do Gminnego Konkursu Muzycznego "Kolbudy Music Talent Show", podczas których obejrzeliśmy aż 16 wspaniałych występów!

Soliści, duety oraz instrumentaliści zaprezentowali swój talent przed wspaniałą publicznością oraz pięcioosobowym jury, w którego skład wchodzili dyrektor - Piotr Buśko, oraz nauczycielki: Agata Kubiak, Marlena Oroń, Magdalena Stanisławek, Natalia Śmietanka.

Jury ma ciężki orzech do zgryzienia! Z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za wszystkich występujących!

N.Ś.

Data dodania: 2023-04-27 19:50:35