Tydzień Patrona dzień 1 - Heja Odyseja!

W ostatnim tygodniu roku szkolnego obchodzimy Tydzień Patrona. W poniedziałek 19 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole dzień Odysejowy - czyli święto kreatywności i dobrej zabawy. Tego dnia odbyły się następujące wydarzenia:

• spotkanie z absolwentami naszej szkoły - Dominikiem Gulgowskim oraz Radosławem Wojnowskim. W trakcie tego spotkania dowiedzieliśmy się, jak nasi absolwenci dostali się na prestiżowe uczelnie, natomiast nasi uczniowie przedstawili postać Kawalera Orderu Uśmiechu - profesora Zbigniewa Religi.
  • nasi Mistrzowie Świata podzielili się swoimi wspomnieniami ze Światowego Finału Odysei Umysłu.
  • koło teatralne klasy 1a zaprezentowało swoją interpretacje bajki o "Kopciuszku". Przedstawienie wyreżyserowała Pani Małgorzata Kroll.
  • na koniec nowi trenerzy Odysei Umysłu przeprowadzili dla naszych gości z gminnych szkół odysejowe spontany.

W międzyczasie wszyscy mogli skosztować pysznych gofrów przygotowanych przez uczniów klas ósmych.

To był szalony dzień!

N.Ś.