Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września 2022 roku pierwszy raz po wakacyjnej przerwie odezwał się szkolny dzwonek. Był to wyjątkowy dzień - pełen radości, ale też wzruszeń. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, połączoną z pasowaniem pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Pręgowie, prowadził Pan Piotr Buśko, pełniący obowiązki Dyrektora szkoły, który na tym stanowisku zastąpił Panią Małgorzatę Kroll. Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele Urzędu Gminy Kolbudy, z wójtem Panem Andrzejem Chruścickim na czele, oraz członkowie Rady Rodziców, którzy w ciepły i przejmujący sposób podziękowali Pani Małgorzacie Kroll za 15 lat pracy na stanowisku Dyrektora. Rada Pedagogiczna również dołączyła się do podziękowań. Uczniom i nauczycielom życzymy owocnej nauki i samych sukcesów w trwającym roku szkolnym.

N.Ś.

Data dodania: 2022-09-01 18:13:20