Warsztaty z samorządności

Dzisiaj nasze dzieci uczestniczyły w fascynujących warsztatach na temat komunikacji! Organizacja "Mrowisko" poprowadziła zajęcia, które wzbudziły ogromne zainteresowanie i zaangażowanie naszych najmłodszych uczniów. ?? Podczas tych warsztatów dzieci miały okazję uczyć się, jak ważne jest jasne i skuteczne przekazywanie informacji oraz współpraca w grupie. Poprzez interaktywne gry i zabawy dzieci rozwijały umiejętności słuchania, wyrażania swoich myśli oraz empatii. Był to nie tylko edukacyjny, ale także bardzo radosny dzień pełen pozytywnych doświadczeń. Dziękujemy "Mrowisku" za inspirujące warsztaty!

Data dodania: 2024-03-18 13:21:01
Data edycji: 2024-03-18 13:21:47