Wycieczka klas IV- VIII

Wspaniałe wspomnienia z wycieczki klas 4-8!

W zeszłym tygodniu uczniowie klas 4-8 mieli niesamowitą okazję wziąć udział w wycieczce pełnej historii, odwiedzając Gniezno, Poznań, Biskupin ,Bydgoszcz i Żnin. Dzieci były zachwycone!

Zwiedziliśmy wiele miejsc historycznych, w tym muzea i kościoły. W Poznaniu odkrywaliśmy tajemnice Fary Poznańskiej oraz niesamowite iluzje Jezuitów. Wrażenia były naprawdę MONUMENTALNE! Dotykaliśmy historii chrześcijańskiej Polski, zwiedzając groby władców i palatium Mieszka I.

Naszą wiedzę wzbogaciła również zaskakująca historia o 8 żonach pierwszego władcy państwa Polan, Mieszka I. Na zakończenie naszej podróży odwiedziliśmy wyjątkowe Muzeum Mydła i Brudu w Bydgoszczy, które dostarczyło nam wielu niezapomnianych wrażeń.

To była niezapomniana podróż pełna wiedzy i emocji, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach!

Data dodania: 2024-05-27 17:22:51
Data edycji: 2024-05-27 17:23:57