Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 - Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Pręgowie

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakoÅ„czenie roku szkolnego dla klas 0-7. ByÅ‚o to wyjÄ…tkowe wydarzenie peÅ‚ne wzruszeÅ„ i piÄ™knych chwil! Podczas tej wyjÄ…tkowej uroczystoÅ›ci pożegnaliÅ›my naszÄ… wspaniaÅ‚Ä… PaniÄ… HaniÄ™, która po wielu latach pracy odchodzi na zasÅ‚użonÄ… emeryturÄ™. Jej zaangażowanie i serce wÅ‚ożone w nauczanie na zawsze pozostanÄ… w naszej pamiÄ™ci.

PożegnaliÅ›my również PaniÄ… MaÅ‚gosiÄ™ z obsÅ‚ugi, która również przechodzi na emeryturÄ™. Jej codzienna praca i ciepÅ‚y uÅ›miech byÅ‚y dla nas wszystkich nieocenionym wsparciem.

Dziękujemy Pani Hani i Pani Małgosi za wszystkie lata spędzone razem. Życzymy Wam zdrowia, radości i spełnienia w każdym kolejnym dniu!

Serdeczne podziÄ™kowania kierujemy także do rodziców i wszystkich przybyÅ‚ych goÅ›ci za obecność i wsparcie podczas naszej uroczystoÅ›ci szkolnej. Wasza obecność sprawiÅ‚a, że ten dzieÅ„ byÅ‚ jeszcze bardziej wyjÄ…tkowy.

Dziękujemy! ?

Data dodania: 2024-07-04 12:38:59
Data edycji: 2024-07-04 12:39:55

Dzieje chemii i przemysÅ‚u chemicznego biegnÄ… dalej naprzód! W tej dziedzinie nie ma ani stacji koÅ„cowej, ani stanu nasycenia, ani skrzepniÄ™cia fali wielkiej ewolucji.